Aktualności

0 0
Kłosuj Komentuj Ulubione

Wyniki konkursu "Na Najpiękniejszy Bukiet z Polnych Kwiatów"

Po kilku dniach pracy nad ogromną ilością zgłoszeń konkursowych, udało nam się wyłonić te najlepsze. Bukiety były zaskakująco pomysłowe, świeże i urocze. Przeglądając zdjęcia, widzieliśmy ile zaangażowania, pracy zespołowej i serca włożyliście w każdy z nich. Doceniamy to i dziękujemy Wam za wszystkie zgłoszenia, ponieważ każde z osobna kryje w sobie magię i odrębną historię.

Zasługujących na nagrodę bukietów było znacznie więcej niż się spodziewaliśmy! Dlatego oprócz trzech pierwszych miejsc postanowiliśmy przyznać jeszcze dziesięć wyróżnień z nagrodą „niespodzianką”.

Lista wszystkich nagrodzonych znajduje się w galerii poniżej. Kolejnych kilkadziesiąt najpiękniejszych prac wyróżnimy opublikowaniem zdjęć w galerii portalu w ciągu najbliższego tygodnia.

Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy talentu i zapału!

Niebawem zostaną ogłoszone kolejne konkursy! I tym razem nagrody będą atrakcyjne, dlatego warto rejestrować się na portalu, by być na bieżąco i otrzymać szansę udziału w kolejnej zabawie! Zapewniamy, że będzie o co walczyć.

 

I miejsce – KGW Medynia Głogowska
(Nagroda: Zestaw Garnków Gerlach)

 

II miejsce – KGW Garbów
(Nagroda: Zestaw Noży Gerlach)

 

III miejsce – KGW Kostrzyna-Kotary
(Nagroda: Patelnia ceramiczna Gerlach)

 

 

10 WYRÓŻNIEŃ:

KGW Wiechucice – Kwiaty na łąkach zbierały i układały: Iwona Makówka, Iwona Świniarska-Fieducik, Kinga Kędzierska, Dorota Bonikowska.