Aktualności

1 6
Kłosuj Komentuj Ulubione

Wieści z targów w Nadarzynie

II Centralne Targi Rolnicze 2017 w podwarszawskim Nadarzynie odwiedziło tysiące gości z kraju i zagranicy. Swoją ofertę prezentowało prawie 300 wystawców. Rabat Rolniczy i redakcja kwartalnika „mojaWieś” byli wśród nich.
Targi były przeglądem rynku maszyn i urządzeń rolniczych. Odwiedzający mogli poznać najnowsze rozwiązania techniczne. To było również miejsce biznesowych spotkań z krajowymi i zagranicznymi partnerami. Można było uczestniczyć w licznych konferencjach i spotkaniach.
Wystawa obejmowała maszyny i sprzęt rolniczy, nasiona, nawozy, środki ochrony roślin, żywność, usługi dla rolnictwa czy doradztwo rolnicze.
W specjalnej strefie Kół Gospodyń Wiejskich można było podziwiać rękodzieło i degustować smakołyki przygotowane przez koła ze wszystkich regionów Polski.

Stoły uginały się od wigilijnych i regionalnych dań. Panie w ludowych strojach prezentowały swoje regiony, śpiewały, tańczyły.

Mieliśmy tam możliwość spotkania się z Wami i porozmawiania. Potrawy z Waszych stołów nie miały sobie równych. Było pysznie.