Aktualności

0 3
Kłosuj Komentuj Ulubione

Mocny akcent na koniec kwietnia

Końcówka kwietnia należała do nas, nie dosyć że odbyło się wiele spotkań z Programem „mojaWieś” to wisienką na torcie było spotkanie w Mucharzu koło Wadowic. Przyczyniła się do niego mocno tamtejsza przedsiębiorczyni, Pani Maria Dębińska, Gminny Ośrodek Kultury i „mojaWieś”.

Na sali Ośrodka Kultury zgromadziło się prawie 50 osób reprezentujących różne organizacje. Oczywiście przeważały Panie z KGW, ale mieliśmy również osoby z Małopolskiej Izby Rolniczej. Program obfitował w wiele wykładów i prezentacji. Oczywiście zebrani dowiedzieli się o korzyściach płynących z Programu „mojaWieś”, które przedstawił Prezes Programu Jan Boczek. Był również wykład o możliwościach dla KGW, który przedstawił Przewodniczący Związku Kółek Rolniczych z Bielska Białej.

O osiąganiu sukcesu mówiła Pani Maria Dębińska, która działa w Radzie KGW bielskiego Związku Rolników. Mieliśmy wykład o zdrowym gotowaniu przeprowadzonym przez firmę Ronic, a jak zadbać o swoje pieniądze i co nam się należy z odszkodowań mówił Paweł Mączka z firmy EuCo. Nie zabrakło również naszego partnera marki Ford reprezentowanej przez Pana Tomasza Koruszewicza z salonu Ford Auto Boss Bielsko Biała. Dodatkową przemowę wygłosiła Pani reprezentująca ODR. Niespodzianką była firma kosmetyczna, która również trudni się w dbaniu o nasze oczy.